TE Connectivity ANT-916-PW-RA
916MHz RA Series 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, Tilt/Swivel, Screw Tab
数据表和文档
Master Electronics
DComponents
3 个月趋势:
+41.07%
供应链
Introduction Date2024-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
TE ConnectivityANT-868-PW-LP
External Antenna, Whip - Duck, Single Band, 862MHz to 870MHz, Linear, Screw Mount
TE Connectivity / AMPANT-868-PW-RA
868MHz RA Series 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, Tilt/Swivel, Screw Tab
TE Connectivity / AMPANT-315-PW-LP
315MHz LP Series Reduced Height 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, Screw Tab
描述
Antenna 1/4 Wave Swivel 916MHz Screw #6
Rf Ant 916Mhz Whip Tilt Screw-Mt |Linx Te Connectivity ANT-916-PW-RA
1.9 916MHz 200MHz , 99mm*7mm*99mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna 1/4 Wave Swivel 916MHz Screw #6 Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: LPWAN Wi-Fi LoRaWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-916-PW-RA | Internal Number: ANT-916-PW-RA | TE Connectivity |