TE Connectivity ANT-916-CW-RCL
916MHz RCL Series Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
数据表和文档
TE Connectivity
Datasheet4 页2 年前
Datasheet5 页2 年前
Datasheet8 页2 年前
Datasheet10 页2 年前
Datasheet15 页2 年前
Datasheet13 页2 年前
Datasheet10 页2 年前
Datasheet3 页2 年前
Datasheet2 页2 年前
Datasheet2 页2 年前
Datasheet4 页2 年前
Datasheet7 页2 年前
Datasheet8 页3 年前
IHS
Sager Electronics
Master Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+15.26%
供应链
Introduction Date2014-01-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
相关零件
TE ConnectivityANT-916-MHW-RPS-S
916MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, RP-SMA Connector
TE Connectivity / AMPANT-916-MHW-SMA-S
916MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, SMA Connector
TE ConnectivityANT-916-OC-LG-SMA
916MHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
描述
Antenna 1/2 Wave R-Angle 916Mhz Rps/ Box |Linx Te Connectivity ANT-916-CW-RCL
RCL Series 916 MHz 1/4-Wave 50 Ohm Omni Directional Chip Antenna w/ RP-SMA
Antenna 1/2 Wave R-Angle 916MHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: Wi-Fi LoRaWAN LPWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LPWAN Wi-Fi | Antenna | Part Number: ANT-916-CW-RCL | Internal Number: ANT-916-CW-RCL | TE Connectivity |