TE Connectivity ANT-916-CW-QW
Rf Antenna, 865 To 965Mhz, 1.8Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-916-CW-QW
数据表和文档
Component Distributors Inc.
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+6.99%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
TE ConnectivityANT-916-MHW-RPS-S
916MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, RP-SMA Connector
TE Connectivity / AMPANT-916-MHW-SMA-S
916MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, SMA Connector
TE ConnectivityANT-916-WRT-RPS
RF Antenna, 902 to 930MHz, 4.4dBi, IoT / LoRaWAN / ISM, 50ohm, Linear, RP SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
描述
916 MHz 50 Ohm 100 MHz Bw Omni Direct 1/4 Wave Whip Ant w/ RP-SMA Connector
916MHz CW Series 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Antenna 1/4 Wave Whip 916MHz Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Wi-Fi Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-916-CW-QW | Internal Number: ANT-916-CW-QW | TE Connectivity |