TE Connectivity ANT-915-CPA
Antenna CER Patch 40mm Sq 915MHz Adh THM
Production
价格与库存
数据表和文档
TE Connectivity
Datasheet4 页2 年前
Datasheet5 页2 年前
Datasheet8 页2 年前
Datasheet10 页2 年前
Datasheet15 页2 年前
Datasheet13 页2 年前
Datasheet3 页2 年前
Datasheet2 页2 年前
Datasheet4 页2 年前
Datasheet7 页2 年前
Technical Drawing1 页3 年前
IHS
Sager Electronics
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.44%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2019-11-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
描述
Rf Ant 915Mhz Patch Ism 25X25 |Linx Te Connectivity ANT-915-CPA
Base Station/Broadcast Transmission Antenna
1.2 1.5dBi 915MHz 8W - Antennas ROHS
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna CER Patch 40mm Sq 915MHz Adh THM Antenna Type: Patch Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LoRaWAN Wi-Fi LPWAN Mounting Location: Internal/Embedded Patch Single Band LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-915-CPA | Internal Number: ANT-915-CPA | TE Connectivity |