TE Connectivity ANT-868-PML-UFL
868MHz PML Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, U.FL/MHF Compatible Connector
Production
价格与库存
数据表和文档
Datasheet7 页2 年前
Technical Drawing1 页3 年前
Master Electronics
Sager Electronics
Component Distributors Inc.
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.92%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
相关零件
Yageo GroupW3525B100
PCB Antenna, Single Band, Vertical, 2.4 GHz to 2.5 GHz, PCB Mount
Atom FXP75 2.4GHz Flex Super Micro PCB Antenna, 45mm Ø0.81, I-PEX MHF®IU.FL
Maximus FXUB66 5G/4G Wideband 600-6000MHz Flexible Antenna, 150mm Ø1.37, I-PEX MHF® U.FL
Yageo GroupW1049B050
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Linear, Vertical, U.FL Connector
PCB Antenna, 698MHz to 3GHz, 2.3 VSWR, 4.5dBi Gain, 50ohm, Linear Polarisation, Adhesive
Antenna, Patch, 1.57542Ghz, 2.5Dbi Rohs Compliant: Yes |Abracon APAM1866YA18
描述
Antenna R-Angle Swivel 868MHz RG178 UFL
Antenna Whip -2dBi Gain 883MHz
-2dB 1.9 50¦¸ 868MHz 30MHz 150.3mm*12.1mm*150.3mm
ANT-868-PML-UFL, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
868 MHz Tilt/Swivel Dipole Whip
RS APAC
RF ANT 868MHZ WHIP/TILT PANEL MT
Antenna R-Angle Swivel 868MHz RG178 UFL Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LoRaWAN Wi-Fi LPWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-PML-UFL | Internal Number: ANT-868-PML-UFL | TE Connectivity |