TE Connectivity ANT-868-HESM
Antennas 868MHz HE SeriesEmbedded Helical 1/4Wave Monopole Antenna Surface-Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TE Connectivity
Technical Drawing1 页2 年前
Datasheet10 页2 年前
Datasheet19 页2 年前
Datasheet7 页2 年前
Datasheet10 页3 年前
IHS
JRH Electronics
3 个月趋势:
+53.14%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2020-08-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
描述
Antenna 1/4 Wave Coil 868MHz SMT
ANT-868-HESM, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
General ISM 862MHz 876MHz 8.9mm
868MHZ HELICAL ANT SURFACE MNT
Antenna 1/4 Wave Coil 868MHz SMT Antenna Type: Helical Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LoRaWAN LPWAN Wi-Fi Mounting Location: Internal/Embedded Helical Single Band LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-HESM | Internal Number: ANT-868-HESM | TE Connectivity |