TE Connectivity ANT-868-CW-HW
External Antenna, Whip - Duck, Single Band, 855MHz to 880MHz, Linear, RP SMA Connector
Production
价格与库存
数据表和文档
TE Connectivity
Datasheet4 页2 年前
Datasheet5 页2 年前
Datasheet8 页2 年前
Datasheet10 页2 年前
Datasheet15 页2 年前
Datasheet13 页2 年前
Datasheet3 页2 年前
Datasheet2 页2 年前
Datasheet4 页2 年前
Datasheet7 页2 年前
Technical Drawing1 页3 年前
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+62.93%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
868MHz Whip, Right Angle RF Antenna 853MHz ~ 883MHz SMA Male Connector Mount
TE Connectivity / AMPANT-868-WRT-RPS
868MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-868-WRT-SMA
868MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
描述
868MHz HW Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Rf Ant 868Mhz Whip Str Rp-Sma Ml Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-CW-HW
Antenna 1/2 Wave Whip 868MHz RPS
Antenna Dipole 0dBi Gain 880MHz
RF ANTENNA, 855 TO 880MHZ, 0DBI;
ANT-868-CW-HW, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
EMBEDDED CELLULAR MODULE DEVELOPMENT KIT
1.9 868MHz 25MHz 135.5mm*135.5mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna 1/2 Wave Whip 868MHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Wi-Fi Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-CW-HW | Internal Number: ANT-868-CW-HW | TE Connectivity |