TE Connectivity ANT-433-CW-RH-SMA
Rf Antenna, 425 To 440Mhz, -5.6Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-433-CW-RH-SMA
Production
数据表和文档
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3 个月趋势:
+10.04%
供应链
Introduction Date2023-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
相关零件
TaoglasTI.10.0112
RF Antenna, 433.05 to 434.79MHz, Whip, 0dBi, 50 ohm, Linear
TE ConnectivityANT-433-MHW-RPS-L
433MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-433-MHW-SMA-L
433MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, SMA Connector
TE Connectivity / AMPANT-433-MHW-SMA-S
433MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, SMA Connector
TaoglasTI.10.0111
Antennas TI.10 433MHz 0dBi Terminal Antenna RoHS Compliant: Yes
描述
433MHz RH Series Reduced Height 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, SMA Connector
Antenna 1/4 Wave Short 433MHz SMA
Mobile Station Antenna, 410MHz Min, 470MHz Max
Antenna Helical -5.6dBi Gain 440MHz
ANT-433-CW-RH-SMA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
1.9 433MHz 15MHz 51mm*8.5mm*51mm
RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA MALE
Antenna 1/4 Wave Short 433MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LoRaWAN LPWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-433-CW-RH-SMA | Internal Number: ANT-433-CW-RH-SMA | TE Connectivity |