TE Connectivity ANT-433-CW-RH
433MHz RH Series Reduced Height 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3 个月趋势:
+56.12%
供应链
Introduction Date2023-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
相关零件
TaoglasTI.10.0112
RF Antenna, 433.05 to 434.79MHz, Whip, 0dBi, 50 ohm, Linear
TaoglasTI.15.3113
433MHz Terminal Antenna SMA(M) Hinged 90 degree
TE ConnectivityANT-433-MHW-RPS-L
433MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-433-WRT-RPS
433MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-433-MHW-SMA-L
433MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, SMA Connector
Antennas TI.10 433MHz 0dBi Terminal Antenna RoHS Compliant: Yes
描述
433 Mhz 1/4 Wave Whip 51 mm (2") Whip Antenna w/ RP-SMA Connect
Rf Antenna, 425 To 440Mhz, -5.6Dbi; Antenna Type:Lorawan, Weightless-P; Frequency Min:425Mhz; Frequency Max:440Mhz; Antenna Mounting:Rp Sma Connector; Gain:-5.6Dbi; Vswr:1.9; Input Power:-; Input Impedance:50Ohm Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-433-CW-RH
Antenna 1/4 Wave Short 433MHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-433-CW-RH | Internal Number: ANT-433-CW-RH | TE Connectivity |