TE Connectivity ANT-418-CW-RAH
418MHz RAH Series Reduced Height Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Production
数据表和文档
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Component Distributors Inc.
库存历史记录
3 个月趋势:
+79.34%
供应链
Introduction Date2023-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
TE ConnectivityANT-418-WRT-RPS
418MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-418-MHW-RPS-S
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, RP-SMA Connector
TE Connectivity / AMPANT-418-MHW-SMA-L
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, SMA Connector
TaoglasTI.10.0112
RF Antenna, 433.05 to 434.79MHz, Whip, 0dBi, 50 ohm, Linear
TaoglasTI.15.3113
433MHz Terminal Antenna SMA(M) Hinged 90 degree
Antennas TI.10 433MHz 0dBi Terminal Antenna RoHS Compliant: Yes
描述
Rf Ant 418Mhz Whip Ra Rp-Sma Mal Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-418-CW-RAH
Antenna 1/4 Wave R-Angle 418MHz RPS
ANTENNA WITH CENTER FREQ. 418MHZ
ANT-418-CW-RAH, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
1.9 418MHz 15MHz 47mm*16.1mm*47mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna 1/4 Wave R-Angle 418MHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: Cat-M/NB-IoT Cellular Communication Protocol: Cellular Cat-M/NB-IoT Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band Cat-M/NB-IoT Cellular | Antenna | Part Number: ANT-418-CW-RAH | Internal Number: ANT-418-CW-RAH | TE Connectivity |