TE Connectivity ANT-2.4-CW-CT-SMA
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 2300MHz Min, 2600MHz Max
Production
价格与库存
数据表和文档
TE Connectivity
Technical Drawing1 页2 年前
Datasheet4 页2 年前
Datasheet5 页2 年前
Datasheet8 页2 年前
Datasheet10 页2 年前
Datasheet15 页2 年前
Datasheet13 页2 年前
Datasheet3 页2 年前
Datasheet2 页2 年前
Datasheet4 页2 年前
Datasheet7 页2 年前
Datasheet3 页2 年前
IHS
Master Electronics
Component Distributors Inc.
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+106%
供应链
Introduction Date2021-08-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
TE ConnectivityANT-2.4-OC-LG-SMA
2.4GHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, SMA Connector
TE ConnectivityANT-2.4-WRT-MON-RPS
WRT Series 2.4 GHz 1/4-Wave 50 Ohm Monopole Antenna w/ RP-SMA
TE ConnectivityANT-2.4-WRT-RPS
2.4GHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, RP-SMA Connector
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1038
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, SMA Connector
描述
Antenna 1/2 Wave Whip 2.4GHz SMA
2.375GHz,2.525GHz 2.525GHz 113mm*10mm*113mm
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR SMA MALE
4G/LTE EMBEDDED CELLULAR MODULE
Antenna 1/2 Wave Whip 2.4GHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: Bluetooth Zigbee ISM Communication Protocol: ISM Zigbee Bluetooth Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band Bluetooth ISM | Antenna | Part Number: ANT-2.4-CW-CT-SMA | Internal Number: L9000017-01 | TE Connectivity |