TE Connectivity 800606-SF
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 10A 250VAC/250VDC Solder Lug Chassis Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet4 页11 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Introduction Date2025-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
800606-SF, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
FILTER, 10A, 250VAC, CHASSIS; Current Rating: 10A; Voltage Rating: 250VAC; Filter Type: General Purpose; Filter Terminals: Quick Connect; Inductance Min: 800µH; Capacitance: 0.15µF; Leakage Current Max: 740µA; Product Range: FN2