TE Connectivity 800106-SF
Power Line Filter Single Phase 0Hz to 400Hz 6A 250VAC PC Pins Thru-Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页11 年前
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
PCB MOUNT FILTER 250VAC 6A H 19.5MM
800106-SF,TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
FILTER, 6A, PCB MOUNT; Capacitance: 15000pF; Voltage Rating: 250VAC; Filter Type: EMI, RFI; Current Rating: 6A; Filter Terminals: Through Hole; Inductance Min: 800µH; Leakage Current Max: 200µA; Product Range: -; SVHC: No SVHC (1