TE Connectivity 36502C1R0JTDG
Ind High Frequency Chip Unshielded Wirewound 1uH 5% 25MHz 35Q-Factor 370mA 1008 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
Master Electronics
Sager Electronics
TE Connectivity
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-46.51%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
TraceParts
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 1uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Chip Wirewound 1uH 5% 25MHz 35Q-Factor Ceramic 370mA 1.8Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Wirewound 1uH 5% 25.2MHz 35Q-Factor Ferrite 0.37A 1.75Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.91uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 400mA 700mOhm DCR 1210 T/R
Ind Chip Wirewound 1uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 400mA 1210 Blister Plastic T/R
Inductor RF Chip Wirewound 910nH 5% 25MHz 35Q-Factor Ceramic 380mA 1.68Ohm DCR 1008 T/R
Wurth Elektronik744758310A
WE-RFH Ferrite SMT Inductor
描述
Avnet Japan
INDUCTOR, HIGH FREQUENCY, IND 1 UH, TOL 5%, CUR-RTG 0.37 A, SMT, 1008
1 uH ±5 % 370 mA 1.75 Ohm Unshielded Surface Mount RF Inductor
General Purpose Inductor, 1uH, 5%, 1 Element, SMD, 1008
FIXED IND 1UH 370MA 1.75 OHM SMD
25MHz 290MHz 370mA 370mA 35 1¦ÌH 1.75¦¸ ¡À5% 1008 2.92mm*2.79mm
370mA 1uH ±5% SMD Power Inductors ROHS
3-1879023-6, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
3650 1008 1.0uH 5% 2K RL Inductance: 1 µH Inductor Type: High Frequency Current Rating (Max): 370 mA DC Resistance: 1.75 Ω Package Size Code: 1008 High Frequency & Rf Inductor | 1 µH High Frequency 370 mA 1.75 Ω | Part Number: 36502C1R0JTDG | Internal Number: 3-1879023-6 | TE Connectivity | Sigma