TE Connectivity 36501E8N2JTDG
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0082uH 5% 250MHz 22Q-Factor 0.68A 0.104Ohm DCR 0402 T/R
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet12 页14 年前
TE Connectivity
element14 APAC
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.78%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
相关零件
Inductor Chip Wirewound 8.2nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 680mA 104mOhm DCR 0402 T/R
Wurth Elektronik744765082A
250MHz 4.4GHz 680mA 25@200MHz 8.2nH 104m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
Wurth Elektronik744765075A
Rf Inductor, 7.5Nh, Ceramic, 0.68A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 744765075A
250MHz 4.16GHz 680mA 25@200MHz 9nH 100m¦¸ ¡À0.2nH 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
Inductor RF Chip Wirewound 7.5nH 5% 100MHz 25Q-Factor 570mA 130mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.0082uH 5% 250MHz 30Q-Factor Alumina 0.7A 0.1Ohm DCR 0603 T/R
描述
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, SMD, 0402
250MHz 4.4GHz 680mA 22@250MHz 8.2nH 104m¦¸ ¡À5% 0402 , 1.27mm*760¦Ìm*610¦Ìm
INDUCTOR, 8N2, 5%, 0402 CASE; Inductance: 8.2nH; Product Range: 3650 Series; DC Current Rating: 680mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.104ohm; Inductance
3650 0402 8.2nH 5% 2K RL Inductance: .0082 µH Inductor Type: High Frequency Current Rating (Max): 680 mA DC Resistance: .104 Ω Package Size Code: 0402 0.0082 µH High Frequency 680 mA .104 Ω | High Frequency & Rf Inductor | Part Number: 36501E8N2JTDG | Internal Number: 3-1624112-1 | Alias Number: 36501E8N2J | TE Connectivity | Sigma