TE Connectivity 36501E13NJTDG
Ind High Frequency Chip Unshielded Wirewound 13nH 5% 250MHz 24Q-Factor 440mA 0402 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-47.78%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
TraceParts
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
Wurth Elektronik744765113A
250MHz 3.45GHz 560mA 24@250MHz 13nH 210m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
INDUCTOR, 12NH, 0.45A, +/-5%, 2.8GHZ; Product Range:TDK - MHQ-P Series; Inductan
Inductor RF Chip Wirewound 13nH 5% 100MHz 25Q-Factor 430mA 210mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 12nH 5% 100MHz 30Q-Factor 500mA 140mOhm DCR 0402 Paper T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 0.012uH 5% 100MHz 17 Q-Factor Ferrite 450mA T/R
Ind Power Molded Wirewound 12nH 5% 100MHz 15Q-Factor Ferrite 500mA 1008 Blister Plastic T/R
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 12nH 5% 100MHz 15Q-Factor Ferrite 500mA 270mOhm DCR 1008 Automotive T/R
描述
Avnet Japan
INDUCTOR, HIGH FREQUENCY, IND 0.013 UH, TOL 5%, CUR-RTG 0.44 A, SMT, 0402
General Purpose Inductor, 0.013uH, 5%, 1 Element, SMD, 0402
250MHz 3.45GHz 440mA 24@250MHz 13nH 210m¦¸ ¡À5% 0402 , 1.27mm*760¦Ìm*610¦Ìm
INDUCTOR, 13N, 5%, 0402 CASE; Inductance: 13nH; Product Range: 3650 Series; DC Current Rating: 440mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.21ohm; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 3.45GHz; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018); External Depth: 0.61mm; External Length / Height: 1.27mm; External Width: 0.76mm; Inductor Case Style: 0402 [1005 Metric]; Operating Temperature Max: 125°C; Operating Temperature Min: -40°C
3650 0402 13nH 5% 2K RL Inductance: .013 µH Inductor Type: High Frequency Current Rating (Max): 440 mA DC Resistance: .21 Ω Package Size Code: 0402 0.013 µH High Frequency 440 mA .21 Ω | High Frequency & Rf Inductor | Part Number: 36501E13NJTDG | Internal Number: 4-1624112-3 | TE Connectivity | Sigma