TE Connectivity 3631B331KL
Ind Power Shielded Wirewound 330uH 10% Ferrite
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
Datasheet4 页1 年前
Electro Sonic
TE Connectivity
Newark
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.43%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-05-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 10% 1KHz 13Q-Factor Ferrite 0.85A 0.65Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 10% 1KHz 11Q-Factor Ferrite 0.6A 0.66Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 10% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 1.1A 0.6Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 10% 100KHz Ferrite 1A 541.5mOhm DCR Embossed Plastic T/R
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Inductor Power Wirewound 330uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.78A 0.85Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 330uH 10% 1KHz Ferrite 700mA 655mOhm DCR AXL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 1KHz Ferrite 0.65A 1.2Ohm DCR Automotive T/R
Wurth Elektronik744772331
Power Choke Unshielded Wirewound 330uH 10% 1KHz Ferrite 0.78A 0.7Ohm DCR RDL Tray
TAIYO YUDENLHL10NB331K
Ind Power 330uH 10% 796KHz 30Q-Factor Ferrite 680mA RDL Bulk
描述
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, SMD
1KHz 600mA 330¦ÌH 660m¦¸ ¡À10% SMD,12.7X12.7MM , 12.7mm*12.7mm*8.5mm
FIXED IND 330UH 600MA 660MOHM SM
SURFACE MOUNT RESISTORSFIXED RESISTORS;
CHOKE, SHIELDED, 330UH, SMD; Inductance:330µH; RMS Current (Irms):900mA; Inductor Construction:Unshielded; Saturation (Isat):600mA; Product
3631B 330UH 10% FIO Inductance: 330 µH Current Rating (Max): 600 mA DC Resistance: .66 Ω Inductor Quality Factor: 16 Passive Component Tolerance: 10 % Power Inductor | 330 µH 600 mA .66 Ω 16 | Part Number: 3631B331KL | Internal Number: 1-1625812-0 | TE Connectivity | Sigma