TE Connectivity 3613CR33M
Inductor RF Molded/Unshielded Wirewound 0.33uH 20% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 0.605A 0.28Ohm DCR 1812 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
Datasheet4 页1 年前
Datasheet4 页24 年前
Master Electronics
Sager Electronics
Farnell
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-25.67%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
相关零件
Ind General Purpose Chip Wirewound 330nH 20% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 605mA 1812 T/R