TE Connectivity / P&B PRDA-11AYA-240
Electromechanical Relay 240VAC 1.2KOhm 25A DPDT (107.96x63.8x63.5)mm Power Relay
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
JRH Electronics
Newark
Electro Sonic
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
TE ConnectivityPRD-11AN0-240
Electromechanical Relay 240VAC 1.2KOhm 25A DPDT (85.73x63.8x63.5)mm Power Relay
TE ConnectivityPRD-11AY0-240