TE Connectivity / Corcom 50KESS6BFPWVM
Power Line Filter 3-Phase 50Hz/60Hz 50A 520VAC Threaded Stud Chassis Mount
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页1 年前
Datasheet3 页1 年前
TE Connectivity
库存历史记录
3 个月趋势:
-40.54%
供应链
Introduction Date2021-05-07
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Power Line Filter 50Hz/60Hz 50A 520VAC Threaded Bolt DIN Rail
POWER LINE FILTER, 3-PH, 50A, 520VAC ROHS COMPLIANT: YES
LINE FILTER 520VAC 50A CHASS MNT