TE Connectivity / Corcom 30KEPS10BBSW
Power Line Filter, 30A, 520VAC, 3 Phase, Flanged, Kep-BS Series | TE Connectivity 30KEPS10BBSW
NRND
数据表和文档
IHS
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 weeks ago)
描述
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 30A 520V Terminal Block Flange Mount
Power Line Filters KEP 30A 1S HIGH PLUS SP BS WYE
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
TE Connectivity 30KEPS10BBSW EMI 滤波器
LINE FILTER 520VAC 30A CHASSIS
KEP 30A 1S HIGH PLUS SP BS WYE 520VAC Current Rating: 30 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 30 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | TE Connectivity