TE Connectivity / Corcom 20KEHD10BFPD
Power Line Filter, 20A, 520VAC, 3 Phase, Flanged, Keh Series | TE Connectivity 20KEHD10BFPD
NRND
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TE Connectivity
库存历史记录
3 个月趋势:
-22.22%
供应链
Introduction Date2020-07-08
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 20A 520V Terminal Block Flange Mount
Power Line Filters KEH 20A 2S SP DELTA 520 VAC
Three Phase Superior Performance EMI Filter
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 3-PH, 20A, 520VAC;
Power Line Filter, 3 Phase, 20A, 520Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:20A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Keh Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 20KEHD10BFPD
KEH 20A 2S SP DELTA 520VAC Current Rating: 20 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 20 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 20KEHD10BFPD | Internal Number: 4-1609969-2 | TE Connectivity