TE Connectivity / Corcom 150KEMS10BBSD
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 150A 520V Terminal Block Flange Mount
NRND
价格与库存
数据表和文档
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.00%
供应链
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Avnet Japan
Power Line Filter, 3 Phase, 150A, 520Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 150KEMS10BBSD
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
TE Connectivity 150KEMS10BBSD EMI 滤波器
KEM 150A 1S HIGH PER SP BS DELTA 520VAC
LINE FLTR 520VAC 150A CHASS MNT
KEM 150A 1S HIGH PER SP BS DELTA 520VAC Current Rating: 150 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 150 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | TE Connectivity