TE Connectivity / Corcom 125KEVD10BBSW
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 125A 520V Terminal Block Flange Mount
NRND
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
JRH Electronics
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-50.00%
供应链
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Power Line Filter, 125A, 520VAC, 3 Phase, Flanged, Kev-BS Series | TE Connectivity 125KEVD10BBSW
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 120A, 520VAC ROHS COMPLIANT: YES
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz