TE Connectivity / Corcom 100DCB6F
Power Line Filter RFI 50Hz/60Hz 100A 80VDC Terminal Block Bulkhead/Rack
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页14 年前
Datasheet0 页0 年前
Mouser
DigiKey
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2001-05-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2017-09-15
LTD Date2017-10-27
描述
Emi/Rfi Filter And Accessories |Corcom Te Connectivity 100DCB6F
Power Line Filters 100A REDUNDANT STUD BULKHEAD & RACK
Data Line Filter, 1 Function(s), 80V, 100A