TE Connectivity / CGS TLM3AER047JTE
Res Current Sense Metal Foil 2512 0.047 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet5 页10 年前
TE Connectivity
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2025-04-21
LTD Date2025-04-28
相关零件
PanasonicERJ-L1WKJ47MU
Res Thick Film 2512 0.047 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJL1WKJ50MU
Res Thick Film 2512 0.05 Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 0.047 Ohm 5% 1W ±1200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJMP4MF47MU
Res Metal Plate 2512 0.047 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
KOA SpeerSL1TTE47L0F
Res Metal Plate 2512 0.047 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Molded J-Lead SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 0.047 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
描述
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Foil, 1W, 0.047ohm, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Current Sense Resistors - SMD TLM 2512 1.0W R047 5% 100PPM 4K RL
CURRENT SENSE RES, 0R047, 5%, 1 W, 2512
Surface Mount Resistors, Current Sensing Resistor, 2 Termination, 2512, Taped & Reeled, 5 %, Foil, Resistance Class Up to 1kΩ, .047 Ω, 1 W, CGS TLM