TE Connectivity / CGS TLM2HER068JTE
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.068 Ohm 5% 3/4W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
element14 APAC
符号封装
3D下载
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-B1CJR068U
Res Thick Film 2010 0.068 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity / AMP3-2176157-4
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.068 Ohm 1% 3/4W ±50ppm/°C Molded Emboss T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.07ohm, 0.1871V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
TE Connectivity / AMP3-2176157-3
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.062 Ohm 1% 3/4W ±50ppm/°C Molded Emboss T/R
2010 (5125Metric) FIXED RESISTOR RL 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 0.75W 3/4W 68mOhm ±1000ppm/C
PanasonicERJC1CFR068U
Res Thick Film 1020 0.068 Ohm 1% 2W ±150ppm/C Sulfur Resistant Wide Terminal SMD Automotive
描述
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.75W, 0.068ohm, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
CURRENT SENSE RES, 0R068, 5%, 750 MW
Power Inductors - SMD TLM 2010 0.75W R068 5% 100PPM 4K RL