TE Connectivity ANT-433-WRT-SMA
433MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, SMA Connector
Production
价格与库存
数据表和文档
TE Connectivity
Technical Drawing1 页2 年前
Datasheet7 页2 年前
IHS
3 个月趋势:
-100%
供应链
Introduction Date2022-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
相关零件
TE ConnectivityANT-418-WRT-RPS
418MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, RP-SMA Connector