TDK YFF31PC1C224MT000N
Mlcc, 1206, (X7S), 16V, 0.22Μf, 1.6Mm/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk YFF31PC1C224MT000N
数据表和文档
TME
Datasheet8 页2 年前
TDK
3 个月趋势:
-0.75%
SnapEDA
封装
下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-07-01
描述
3-terminal Filters, Insertion Loss=40dB (3MHz to 600MHz), LxWxT: 3.2x1.6x1.3mm
Cap Feed Through 0.22uF 16V 20% SMD 1206 Emboss T/R
220nF 16V ¡À20% 16V 1206 3.2mm*1.6mm*1.3mm
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 16V, 2A, 4 Pin(s)
FILTER, FEED THROUGH, 0.22UF, 2A, 1206
FILTER, FEED THROUGH, 0.22UF, 2A, 1206; Capacitance: 0.22µF; Voltage Rating: 16V; Filter Type: Feed Through; Current Rating: 2A; Filter Terminals: SMD; Inductance Min: -; Leakage Current Max: -; Product Range: YFF-P Series; SVHC