TDK YFF31HC2A105MT000N
YFF-HC Series 1206 1 µF 100 V 6 A 5 mOhm DCR Feed Through Capacitor
数据表和文档
TME
Datasheet5 页7 年前
TDK
3 个月趋势:
-29.39%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-03-04
描述
3-terminal Filters, Insertion Loss=40dB (0.8MHz to 2000MHz), LxWxT: 3.2x1.6x1.3mm
Filter, Feed Through, 1Uf, 6A, 1206; Capacitance:1Μf; Voltage Rating:100V; Filter Type:Feed Through; Current Rating:6A; Filter Terminals:Smd; Inductance Min:-; Leakage Current Max:-; Product Range:Yff-Hc Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Tdk YFF31HC2A105MT000N.