TDK YFF21SC1H102MT000N
Filter, Feed Through, 1000PF, 0.4A, 0805
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页7 年前
Newark
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2018-10-31
LTD Date2019-05-19
相关零件
Yageo GroupC0805C102M5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF X7R 0805 20%
Yageo GroupC0805C102MDRACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV 1000pF X7R 0805 20%
Yageo GroupC0805C102M1RACTU
SMD Comm X7R 0805 (2012Metric) Ceramic Capacitor 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm X7R ±20% 1000pF
KYOCERA AVX08051C102MAT2A
0805 1 nF 100 V ±20 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
KYOCERA AVX08055C102MAT2A
0805 1 nF 50 V ±20 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
CAPACITOR CERAMIC 1000PF 100V, X7R, 20%, 0805; Product Range:TDK - C Series; Cap
描述
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 50V, 0.4A, 4 Pin(s)
CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 50V 0805
FILTER, FEED THROUGH, 1000PF, 0.4A, 0805; Capacitance: 1000pF; Voltage Rating: 50V; Filter Type: Feed Through; Current Rating: 400mA; Filter Terminals: SMD; Inductance Min: -; Leakage Current Max: -; Product Range: YFF-SC Series
FILTER, FEED THROUGH, 1000PF, 0.4A, 0805; Capacitance:1000pF; Voltage Rating:50V; Current Rating:400mA; Capacitor Case Style:0805 [2012 Metric]; Capacitor Mounting:Surface Mount; Capacitance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:500mohmRoHS Compliant: Yes