TDK YFF18SC1H470MT0H0N
3-terminal Filters, Insertion Loss=30dB (2000MHz to 6000MHz), LxWxT: 1.6x0.8x0.6mm
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet10 页7 年前
IHS
3 个月趋势:
-13.07%
封装
3D下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupC0603C470J5GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 47pF C0G 0603 5%