TDK YFF18SC1H220MT0H0N
3-terminal Filters, Insertion Loss=30dB (4000MHz to 6000MHz), LxWxT: 1.6x0.8x0.6mm
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet10 页7 年前
IHS
Newark
TME
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-65.84%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupC0603C220M5GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 22pF C0G 0603 20%
Yageo GroupC0603C220J5GACTU
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0603 / 22 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
0603 22pF 50V ±5 % Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor