TDK YFF15SC1H470MT000N
3-terminal Filters, Insertion Loss=30dB (2000MHz to 6000MHz), LxWxT: 1x0.55x0.3mm
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet10 页7 年前
IHS
Newark
TME
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-38.46%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
相关零件
KYOCERA AVX04023C470MAT2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.000047uF, Surface Mount, 0402
Yageo GroupC0402C470J5GACTU
50V 47pF C0G ±5% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
KYOCERA AVX04025A470JAT2A
0402 47 pF 50 V ±5% Tolerance C0G/NP0 Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Yageo GroupC0402C470K5GACTU
50V 47pF C0G ±10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 47pF NP0 ±5% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
描述
CAP FEEDTHRU 47PF 20% 50V 0402 / 47 pF Feed Through Capacitor 50V 1 A 300mOhm 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Cap Feed Through 47pF 50VDC 20% Pad Flat 0402 125C
47pF 50V ¡À20% 1A 50V 0402 1mm*550¦Ìm*300¦Ìm
47pF 卤20% 300m惟 SMD-4P,0.5x1mm Feed Through Capacitors ROHS
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 50V, 1A, 4 Pin(s)
CAP FEEDTHRU 47PF 20% 50V 0402
FEEDTHROUGH Capacitor, 47PF, 50V, 0402;
Filter, Feed Through, 47Pf, 1A, 0402; Capacitance:47Pf; Voltage Rating:50V; Filter Type:Feed Through; Current Rating:1A; Filter Terminals:Smd; Inductance Min:-; Leakage Current Max:-; Product Range:Yff-Sc Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Tdk YFF15SC1H470MT000N.