TDK YFF15SC1E472MT000N
Mlcc, 0402, (X7S), 25V, 4.7Nf, 0.3Mm/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk YFF15SC1E472MT000N
数据表和文档
TDK
Datasheet10 页7 年前
JRH Electronics
Newark
TME
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-29.05%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
CAPACITOR CERAMIC 4700PF, 50V, X7R, 20%, 0402; Product Range:TDK - C Series; Cap
Yageo GroupC0402C472M3RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 4700pF X7R 0402 20%