TDK YFF15SC1E102MT000N
YFF-SC Series 0402 1000 pF 25 V 3 Terminal Signal Line Feed Through Filter
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet10 页7 年前
IHS
Newark
TME
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.48%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
描述
3-terminal Filters, Insertion Loss=30dB (200MHz to 4000MHz), LxWxT: 1x0.55x0.3mm
Cap Feed Through 0.001uF 25VDC 20% Flat 0402 125C
1nF 卤20% 300m惟 SMD-4P,0.5x1mm Feed Through Capacitors ROHS
CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 25V 0402
FEEDTHROUGH Capacitor, 1000PF, 25V, 0402;
1nF 25V ¡À20% 25V 0402 1mm*550¦Ìm*300¦Ìm
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 25V, 1A, 4 Pin(s)
Filter, Feed Through, 1000Pf, 1A, 0402; Capacitance:1000Pf; Voltage Rating:25V; Filter Type:Feed Through; Current Rating:1A; Filter Terminals:Smd; Inductance Min:-; Leakage Current Max:-; Product Range:Yff-Sc Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Tdk YFF15SC1E102MT000N.