TDK YFF15SC1C473MT000N
3-terminal Filters, Insertion Loss=30dB (5MHz to 4000MHz), LxWxT: 1x0.55x0.3mm
数据表和文档
TDK
Datasheet10 页7 年前
IHS
Newark
TME
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-19.13%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
描述
Cap Feed Through 0.047uF 16VDC 20% Pad Flat 0402 125C
EMI Feedthrough Filters 0402 16V 0.047uF X7S 20% 1A
CAP FEEDTHRU 0.047UF 16V 0402 / 0.047 µF Feed Through Capacitor 16V 1 A 50mOhm 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
47nF 16V ¡À20% 1A 16V 0402 1mm*550¦Ìm*300¦Ìm
FEEDTHROUGH Capacitor, 47000PF, 16V, 0402;
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 16V, 1A, 4 Pin(s)
Data Line Filter, 1 Function(s), 16V, 1A, 4 Pin(s)
Filter, Feed Through, 0.047Uf, 1A, 0402; Capacitance:47000Pf; Voltage Rating:16V; Filter Type:Feed Through; Current Rating:1A; Filter Terminals:Smd; Inductance Min:-; Leakage Current Max:-; Product Range:Yff-Sc Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Tdk YFF15SC1C473MT000N.