TDK YFF15PC0J105MT000N
Feedthrough Capacitor, 1Uf, 4V, 0402 Rohs Compliant: Yes |Tdk YFF15PC0J105MT000N
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet8 页2 年前
TDK
库存历史记录
3 个月趋势:
+51.25%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
描述
3-terminal Filters, Insertion Loss=40dB (0.8MHz to 1000MHz), LxWxT: 1x0.55x0.3mm
0402(1005METRIC),4PCPAD Feed Through Capacitors ROHS
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 4V, 3A, 3 Pin(s)
1¦ÌF 6.3V ¡À20% 0402 1mm*550¦Ìm*450¦Ìm
Feed Through Filter 6.3V 1uF 20% 3-Terminal T/R
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0402