TDK WT151512-22F2-ID
Tx Coil Units and Modules, Dimension = Φ15.3mm, Inductance=6.8μH at 100kHz
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.44%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK WT151512-22F2-ID 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
描述
Wireless Charging Coil Transmitter 6.8uH 100KHz 180mOhm DCR Through Hole
General Purpose Inductor, 6.8uH, 1 Element
WT 0.60Dia x 0.09H 15.3mmx2.2mm 6.8muH ±5%
100KHz 6.8¦ÌH 170m¦¸ ¡À5% 15.3mm*2.2mm
WIRELESS CHARGING COIL 6.8UH 5% 15X15X.012MM
Avnet Japan
Charging Coil, Wireless, 6.8 uH