TDK VLS3015T-6R8MR86
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz 1.1A 0.211Ohm DCR 1212 T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页23 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK VLS3015T-6R8MR86 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-09-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz 14Q-Factor Ferrite 1.1A 0.211Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.05A 216mOhm DCR 1212 Blister T/R
Ind Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.05A T/R
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
TAIYO YUDENMDKK3030T6R8MM
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 1A 0.437Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 1.1A 0.42Ohm DCR 1008 T/R
描述
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, SMD, 1212
FIXED IND 6.8UH 860MA 211MOHM SM
FIXED IND 6.8UH 860MA 211 MOHM
1MHz 860mA 860mA 6.8¦ÌH 211m¦¸ ¡À20% 1212 , 3mm*3mm*1.5mm
VLS Nonstandard 0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm 6.8muH