TDK VLS3015ET-3R3M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 1.5A T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet9 页8 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
+41.80%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz 14Q-Factor Ferrite 1.6A 0.112Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 1.5A 0.144Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 1.55A 0.106Ohm DCR 1212 T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, Ferrite-Core, SMD, 1008
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 1.8A 0.135Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 1.7A 0.1Ohm DCR 1008 T/R
描述
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1212
3.3H Shielded Wirewound Inductor 1.5A 112mOhm Max Nonstandard
3Mm X 3Mm, -40 To +105 Degc, 1.15A, 3.3 H, 112M/Tape And Reel |Tdk VLS3015ET-3R3M-CA
FIXED IND 3.3UH 1.5A 112MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=3.3μH, L x W x T :
1MHz 1.15A 1.5A 3.3¦ÌH 112m¦¸ ¡À20% 1212 , 3mm*3mm*1.5mm
3.3uH 卤20% 1.15A SMD,3x3mm Power Inductors ROHS