TDK VLS3015ET-330M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1MHz Ferrite 510mA T/R
数据表和文档
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 3030/1212
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 1MHz 32Q-Factor Ferrite 0.5A 0.959Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1MHz Ferrite 700mA 804mOhm DCR 1515 Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1MHz Ferrite 480mA 1.248Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 33uH 20% 1MHz Ferrite 500mA 1.02Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1MHz 0.52A 1.248Ohm DCR 1212 T/R
描述
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, Ferrite-Core, SMD, 1212
3Mm X 3Mm, -40 To +105 Degc, 0.39A, 33 H, 984M/Tape And Reel |Tdk VLS3015ET-330M-CA
FIXED IND 33UH 510MA 984MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=33μH, L x W x T :
1MHz 390mA 510mA 33¦ÌH 984m¦¸ ¡À20% 1212 , 3mm*3mm*1.5mm
VLS-E-CA Nonstandard 0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm 33muH
33uH 卤20% 390mA SMD,3x3mm Power Inductors ROHS