TDK VLS3015ET-100M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 940mA T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet9 页8 年前
IHS
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz 16Q-Factor Ferrite 1A 0.276Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 1.15A 0.252Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 1A 260mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 1.17A 0.1764Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 1.17A 0.192Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Metal 0.68A 0.552Ohm DCR 1008 T/R
描述
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, Ferrite-Core, SMD, 1212
3Mm X 3Mm, -40 To +105 Degc, 0.7A, 10 H, 288M/Tape And Reel |Tdk VLS3015ET-100M-CA
FIXED IND 10UH 940MA 288MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=10μH, L x W x T :
10uH 卤20% 700mA SMD,3x3mm Power Inductors ROHS