TDK VLS3012ET-470M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz Ferrite 440mA Blister Plastic T/R
数据表和文档
IHS
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK VLS3012ET-470M-CA 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2013-11-01
相关零件
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz Ferrite 0.46A 1.368Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz Ferrite 410mA 1.5Ohm DCR 1212 Blister T/R
Ind Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz Ferrite 410mA T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz Ferrite 0.52A 0.8616Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz 39Q-Factor Ferrite 0.4A 1.406Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz 0.48A 1.512Ohm DCR 1212 T/R
描述
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
3Mm X 3Mm, -40 To +105 Degc, 0.31A, 47 H, 1.5/Tape And Reel |Tdk VLS3012ET-470M-CA
FIXED IND 47UH 440MA 1.5 OHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=47μH, L x W x T :
VLS-E-CA Nonstandard 0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm 47muH