TDK VLS3010T-1R0N1R9
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz 2.1A 72mOhm DCR 1212 T/R
价格与库存
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK VLS3010T-1R0N1R9 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz Ferrite 2.65A 60mOhm DCR 1515 Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz Ferrite 2.1A 72mOhm DCR 1212 T/R
General Purpose Inductor, 1uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1212
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz 16Q-Factor Ferrite 2.35A 0.048Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz Ferrite 2.5A 0.0432Ohm DCR 1210 T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 2.3A 1212 T/R
描述
FIXED IND 1UH 2.1A 72 MOHM SMD
Inductor 1uH 30% 2-Pin Surface Mount T/R