TDK VLS252012CX-150M
Ind Power Shielded Wirewound 15uH ±20% 1MHz Ferrite 0.6A T/R
数据表和文档
相关零件
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 800mA 1212
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 730mA 432mOhm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 0.52A 0.684Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 0.7A 0.57Ohm DCR 1210 T/R
Ind Power Chip Shielded Wirewound 15uH ±20% 1MHz 14 Q-Factor Ferrite 0.49A T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
描述
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, Ferrite-Core, SMD, 1008
INDUCTOR, WIREWOUND, 15UH, 0.82A, 20%
FIXED IND 15UH 700MA 772MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=15μH, L x W x T :
Inductors For Power Circuits, Wound Ferrite
VLS-CX 1008 (2520Metric) 0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm 15muH