TDK VLS2010ET-6R8M-CA
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0808
数据表和文档
TDK
Datasheet9 页8 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 0.73A 0.48Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 650mA 612mOhm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 710mA 532mOhm DCR 1008 T/R
TAIYO YUDENMDKK1616T6R8MM
Ind Power Molded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 520mA Embossed T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1A 0.312Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.36A 0.216Ohm DCR 1212 T/R
描述
2Mm X 2Mm, -40 To +105 Degc, 0.57A, 6.8 H, 648M/Tape And Reel |Tdk VLS2010ET-6R8M-CA
FIXED IND 6.8UH 630MA 648MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=6.8μH, L x W x T :
FIXED IND 6.8UH 630MA 648 MOHM
VLS-E-CA Nonstandard 0.079Lx0.079W 2.00mmx2.00mm 6.8muH
1MHz 570mA 630mA 6.8¦ÌH 648m¦¸ ¡À20% , 2mm*2mm*1mm
6.8uH 卤20% 570mA SMD,2x2mm Power Inductors ROHS