TDK VLF4012AT-150MR63
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 0.64A 0.53Ohm DCR T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页23 年前
Newark
DigiKey
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK VLF4012AT-150MR63 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2005-09-07
相关零件
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 800mA 1212 T/R