TDK VLF10045T-3R3N6R9
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 6.9A 0.0116Ohm DCR T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页23 年前
Newark
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK VLF10045T-3R3N6R9 符号、封装和 3D STEP 模型。
LTB Date2019-03-29
LTD Date2019-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 7.6A 0.012Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 8.8A 0.012Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 7.4A 0.0114Ohm DCR 3939 T/R
Wurth Elektronik7447714033
FIXED IND 3.3UH 7.5A 10.5MOHM SM / 3.3 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 7.5 A 10.5mOhm Max Nonstandard
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 6.8A 0.0144Ohm DCR 3131 Automotive T/R
描述
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3938
VLF Series 3.3 uH ±30 % 6.9 A 11.6 mOhm SMT Shielded Wirewound Inductor
INDUCTOR, POWER LINE, 3.3UH,6.9A; Inductance:3.3µH; Inductance Tolerance:± 30%; DC Resistance Max:0.0116ohm; DC Current Rating:7.5A; Inductor Case Style:SMD; No. of Pins:2; SVHC:No SVHC (18-Jun-2012); Tolerance +:30%
INDUCTOR, 3.3UH, 6.9A, POWER LINE; Inductance: 3.3µH; RMS Current (Irms): 6.9A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 7.5A; Product Range: VLF Series; Power Inductor Case: 10mm x 9.7mm x 4.5mm; DC Resista