TDK VLCF5020T-470MR40
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 770mA 748mOhm DCR 2020 Blister T/R
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页7 年前
IHS
Newark
_legacy Avnet
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-17.19%